Gamintojai

Prekiniai ženklai Yra 68 ženklai

 • Adidas

  "Adidas" yra vienas iš labiausiai vertinamų ir žinomų sportinių prekių ženklų drabužių ir batų srityje. "Stan Smiths" ir "Superstars" visada buvo gatvės  mados ir ne tik " mus have" simbolis.

 • Ana Lublin

  ANA LUBLIN - gerai pasaulyje žinomas prekės ženklas. Tai braziliška nuotaika, skandinaviškas dizainas ir Itališka kokybė. Jauna ir garsi iš Brazilijos kilusi avalynės ir aksesuarų dizainerė gimė 1981 metais. ANA LUBLIN su mama brazile ir tėvu švedu iki 12 metų gyveno San Paule, Brazilijoje. 1994 metais persikėlė gyventi į Švediją, o 2001 metais išvyko studijuoti į Turiną, Italiją, ten ji baigė industrinį dizainą ir atrado savo meilę madai. Dizainerės šaknys jos kolekcijoms suteikia brazilišką moteriškumą ir švedišką modernumą. Dauguma prekių pagamintos Italijoje. ANA LUBLIN avalynės ir rankinių kolekcijos sparčiai populiarėja pasaulyje ir yra parduodamos daugiau nei 60 šalių.

 • Annarita N

  Annarita N - tai moteriški drabužiai, kuriuose  taikomos  tik šiuolaikinės mados, stiliaus bei dizaino  tendencijos. Annarita N  - spalvingi daiktai su viliojančiomis linijomis,  tai graži moteris, kuri nebijo būti  drąsi ir išskirtinė , tai apranga  su ryškiomis  savybėmis  ir stipria identifikacija . Annarita N-   eklektiškos ir modernios kolekcijos.

 • Antarctica

  "Antarctica" -  tai  Kanados vilnos ir batų kompanija, įkurta  1988 m. "Antarctica" prekės ženklo produktai  - tai aukštos kokybės bei draugiškos kainos derinys . Praktiški  ir patogūs "Antarctica" moteriški batai yra populiarūs dėl  stiliaus, praktiškumo  ir funkcionalumo vienybės. Tai   žiemos sezono avalynė,kurią turi turėti kiekviena save  mylinti moteris.

 • Arnaldo Toscani

  Arnaldo Toscani  avalynė- tai elegancija, modernumas ir praktiškumas kartu. Alnaldo Toscani avalynė gaminama  iš natūralios odos, kruopščiai laikantis senovės Florencijos tradicijų .  Avalynė Arnaldo Toscani yra prekės ženklo išraiška, kuri nuo pat  pirmųjų  įkūrimo dienų išsiskiria  savo gaminių unikalumu , praktiškumu  ir kokybe.

 • Balmain

  "Balmain" - tai dizainas, rafinuotas glamour stilius  ir elegancija. "Balmain" akinių kolekcija pasižymi avangardo detalėmis, atspindinčiomis  prancūzų mados namų prabangą ir elegantiškumą."Balmain" akinių  gamintojai   naudoja ypač įdomias  detales bei  juodą ir auksinę, neįprastą ir madingą geometriją. 

 • Bikkembergs

  "Bikkembergs"-  prekinis ženklas, kuris  apibrėžia  sporto jėgą ir energiją , tai atsispindi ir jų gaminamoje produkcijoje. "'Išvalytos",  griežtai  apibrėžtos linijos, klasikinės ar sportinės tendencijos samplaika- taip galima apibūdinti   "Bikkembergs"prekės ženklo drabužius ir avalynę. Be žinomų sporto drabužių, "Bikkembergs" gamina ypač patogią bei kokybišką  laisvalaikio  avalynę  vyrams ir moterims.

 • Blu Byblos

  BLU BYBLOS - yra įspūdingas tradicijų ir naujovių mišinys, spalvingumas ir prestižas. Jo modeliai skatina rafinuotą ir išskirtinį didmiesčių dizainą, sukuria kolekciją su paprastu, bet neįprastu siluetu: futuristinis derinys tarp modernybės ir tradicijos, skirtas unikaliems ir madingiems miestiečiams.

 • Brooks Brothers

  BROOKS BROTHERS - yra seniausia ir garbingiausia JAV drabužių kompanija, įkurta dar 1818 metais. BROOKS BROTHERS rengė ištisas amerikietiškų šeimų kartas, eilines ir labai garsias, politinius lyderius, Holivudo legendas, karo ir sporto herojus. BROOKS BROTHERS rengė milijonierius Rockefellerius, Vanderbiltus ir Morganus. BROOKS BROTHERS siūtus rūbus nešiojo ir daugelis JAV prezidentų: Ulysses S. Grantas, Woodrow Wilsonas ir Theodore Rooseveltas, Herbertas Hooveris, Richardas Nixonas, Geraldas Fordas, Ronaldas Reaganas, Johnas F. Kennedy, Williamas J. Clintonas ir George W. Bushas – visi jie vilkėjo BROOKS BROTHERS drabužius įvairiomis progomis. Tiesa, net ir „liaudies draugas“ prezidentas Barackas Obama neišdrįso atsisakyti tradicinio JAV prezidentų aprangos kodo, todėl inauguracijos metu vilkėjo BROOKS BROTHERS kašmyro paltą, pirštines ir raudoną šaliką. Šioje kompanijoje savo karjerą pradėjo ir garsus dizaineris Ralphas Laurenas, dirbęs vienos parduotuvės pardavėju.

 • Calvin Klein

  Nuo 1990-ųjų "Calvin Klein" prekės ženklas  tapo įspūdingų drabužių  ir madingų įvaizdžių sinonimu.  Modernus, linijinis ir šiuolaikiškas dizainas atsispindi kiekvienoje prekės ženklo kolekcijoje: nuo drabužių iki aksesuarų "  Calvin Klein"  yra stiliaus sinonimas, kuris niekada neasilieka nuo  mados tendencijų.

 • Carrera Jeans

  CARRERA JEANS - Italijoje gerai žinomas džinsinių, laisvalaikio stiliaus drabužių ir avalynės prekės ženklas visai šeimai. Tai vienas iš seniausių ir labiausiai vertinamų džinsinių drabužių gamintojų Italijoje. Carrera Jeans prekės ženklą 1965 metais, Veronoje įkūrė Imerio Tacchella ir du jo broliai Tito ir Domenico. Šiandien Carrera Jeans vis dar yra Nr. 1 vyriškų džinsų segmente Italijoje ir lenkia daugelį garsių prekinių ženklų. CARRERA JEANS - tai itališkos tradicijos, aukščiausia kokybė, naujoviškos medžiagos, naujausios tendencijos ir nesenstanti klasika.

 • Cavalli Class

  CAVALLI CLASS - 1998 metais garsaus dizainerio Roberto Cavalli įkurta nauja firminių odinių aksesuarų ir drabužių linija. Cavalli Class, tai Italijos prekinis ženklas, atskleidžiantis ekstravagancijos ir glamūro esmę. Dizainerio pagrindinis įkvėpimo šaltinis yra gamta ir jis niekada nenustoja ieškoti idėjų joje. Tai puikiai atskleidžia Roberto Cavalli pagrindiniai kūrybos principai - gyvos spalvos, gyvūnų ir gėlių motyvai ir egzotiką, kurie akivaizdžiai perteikti per prabangos ir seksualumo prizmę.

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
kiekis:
Iš viso:
Prekės Jūsų krepšelyje: 0 Yra 1 vnt Jūsų krepšelyje.
Viso produktų: ( Su PVM.
Iš viso Pristatymas: ( Su PVM. Turi būti nustatoma
mokestis:0,00 €
Iš viso: ( Su PVM.
Tęsti apsipirkimąPirkti dabar