Prekiniai ženklai Yra 115 ženklai

 • Adidas

  "Adidas" yra vienas iš labiausiai vertinamų ir žinomų sportinių prekių ženklų drabužių ir batų srityje. "Stan Smiths" ir "Superstars" visada buvo gatvės  mados ir ne tik " mus have" simbolis.

 • Ana Lublin

  ANA LUBLIN - gerai pasaulyje žinomas prekės ženklas. Tai braziliška nuotaika, skandinaviškas dizainas ir Itališka kokybė. Jauna ir garsi iš Brazilijos kilusi avalynės ir aksesuarų dizainerė gimė 1981 metais. ANA LUBLIN su mama brazile ir tėvu švedu iki 12 metų gyveno San Paule, Brazilijoje. 1994 metais persikėlė gyventi į Švediją, o 2001 metais išvyko studijuoti į Turiną, Italiją, ten ji baigė industrinį dizainą ir atrado savo meilę madai. Dizainerės šaknys jos kolekcijoms suteikia brazilišką moteriškumą ir švedišką modernumą. Dauguma prekių pagamintos Italijoje. ANA LUBLIN avalynės ir rankinių kolekcijos sparčiai populiarėja pasaulyje ir yra parduodamos daugiau nei 60 šalių.

 • Armani Exchange

  „Armani Exchange“ garsina įvairovės grožį ir  išradintais skatina žmones išreikšti savo individualumą, visa tai pasitelkiant itališką stilių ir praktinę patirtį

 • Armani Jeans

  ARMANI JEANS – jaunatviška ir stilinga italų mados namų „Giorgio Armani“ drabužių bei aksesuarų linija vyrams ir moterims pabrėžia kiekvieno savitą ir modernų stilių. „Armani Jeans“ garsėja itin gausia džinsų kolekcija, nuo standartinių iki ypač siaurų modelių, įvairiausių apdirbimų, dažymų ir subtilių apdailos detalių.

 • Arnaldo Toscani

  Arnaldo Toscani  avalynė- tai elegancija, modernumas ir praktiškumas kartu. Alnaldo Toscani avalynė gaminama  iš natūralios odos, kruopščiai laikantis senovės Florencijos tradicijų .  Avalynė Arnaldo Toscani yra prekės ženklo išraiška, kuri nuo pat  pirmųjų  įkūrimo dienų išsiskiria  savo gaminių unikalumu , praktiškumu  ir kokybe.

 • Automobili Lamborghini

 • Balenciaga

  Cristóbalas Balenciaga savo pirmąjį butiką Ispanijoje atidarė 1917 m. Balenciaga yra labiausiai žinomas dėl to, kad sukėlė revoliuciją moterų madoje, dar nematytomis formomis. Jo stiliui įtakos turi sportinė apranga, ypač daug dėmesio skiriant patogumo, funkcionalumo ir technikos modernumui, kad būtų sukurtas malonus įvaizdis. Keisti, moteriški, tačiau „modernistiški“ siluetai tapo  pagrindu  šiam prekiniam ženklui .

 • Balmain

  "Balmain" - tai dizainas, rafinuotas glamour stilius  ir elegancija. "Balmain" akinių kolekcija pasižymi avangardo detalėmis, atspindinčiomis  prancūzų mados namų prabangą ir elegantiškumą."Balmain" akinių  gamintojai   naudoja ypač įdomias  detales bei  juodą ir auksinę, neįprastą ir madingą geometriją. 

 • Barbie

  Batai vaikams "Barbie" - tai žaisminga, patogi, kokybiška bei stilinga avalynė šiuolaikiškam mažajam stileivai.  

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
kiekis:
Iš viso:
Prekės Jūsų krepšelyje: 0 Yra 1 vnt Jūsų krepšelyje.
Viso produktų: ( Su PVM.
Iš viso Pristatymas: ( Su PVM. Turi būti nustatoma
mokestis:0,00 €
Iš viso: ( Su PVM.
Tęsti apsipirkimąPirkti dabar